Kandidati koji su uspešno prošli obuku i položili ispit za

SAVETNIKE ZA BEZBEDNOST U PREVOZU OPASNOG TERETA

 KandidatFirmaBroj certifikata
1.Marjanović Slobodan

STR "Mihajlović", Donja Mutnica

007/2014
2.Petrović Ivana Brem Group DOO, Beograd 028/2014
3.Radivojević Miroslav Jugo-Impex DOO, Niš 009/2014
4.Mladenović Marko Župa, Kruševac 010/2014
5.Đurović Nenad Milšped, Beograd -
6.Ilić Slavica Transkop, Paraćin 029/2014
7.Glidžić Dušica BOSS Petrol, Stari Trstenik 063/2014
8.Ćelić Milorad Vojska Srbije 074/2014
9.Miletić Marko Vojska Srbije  075/2014 
10. Glavčić Ivan Vojska Srbije  076/2014
11. Vušović Dragoljub  S&T Sistem, Podgorica  079/2014
12.Radonjić Tamara Euro Gas, Podgorica 080/2014
13.Mihailović Stefan ECO Gas, Podgorica 081/2014
14.Bojović Predrag Kvadrat Plus Podgorica 082/2014
15.Raković Dejan Vojska Srbije 088/2014
16.Pešić Darko OD-JU, Irig 130/2015
17.Klikovac Milena IK REAL, Podgorica 138/2015
18.Šijaković Obrad VODOVOD, Pančevo 153/2015
19.Veljković Dragan Telekom Srbija, Niš 154/2015
20. Živković Bojan BIDA - BROJ 1, Niš 157/2015
21. Katanić Dragan JUGO-IMPEX EER, Niš 177/2015
22. Petrović Miloš FAM, Kruševac 185/2015 
23. Stanojević Miloš  JUGO-IMPEX EER, Niš 215/2015 
24. Janjušević Jelena  Montenegro Defence Industry (MDI), Podgorica  216/2015
25. Radunović Miro  POLIEX, Berane  217/2015
26. Racković Sandra MUP CG, Podgorica 218/2015
27. Burić Vesna MUP CG, Podgorica 219/2015
28. Dragaš Irena  Montenegro Defence Industry (MDI), Podgorica 240/2015
29. Vuković Nikola  Montenegro Defence Industry (MDI), Podgorica 241/2015
30.Blažević Renata TARA, Mojkovac 242/2015
31.Nikčević Veselin MMK Control, Bar 243/2015
32. Antović Nikola Montenomaks, Danilovgrad 244/2015
33. Marunović Dejan MUP CG, Podgorica 245/2015
34. Đurović Monja MUP CG, Podgorica 246/2015
35.Šćepanovič Radomir MUP CG, Podgorica 252/2015
36.Ćetković Novak JUGOBICIKL, Podgorica 253/2015
38.Jocić Dejan Partner Team, Niš 260/2016
39.Stamenković Tamara S.A.B. Trade, Niš 261/2016
40.Joksimović Vladimir Trayal Korporacija, Kruševac 315/2016
41.Pavlović Dragan Kovilovača, Despotovac 326/2016
42.Jaredić Miroslav MMKontrol, Bar 339/2016
43.Radunović Danilo MUP CG, Podgorica 353/2016
44.Samardžić Goran MUP CG 354/2016
45.Balmazović Dragan Polet, Paraćin 370/2017
46.Krstić Tanja Joniprom, Niš 413/2017
47.Ilić Ivan JKP Naissus, Niš 414/2017
48.Barac Dragan Opšta Bolnica, Bor 421/2017
49.Ivić Ivan Profil, Pančevo  422/2017
50.Janković Nikola Delta DMD, Beograd 423/2017
51.Kljaić Slobodan Hemoprodukt, Kruševac 424/2017
52.Kitanović Dušan  Župa, Kruševac 483/2018
53.Novićević Mišo  Inkoplan, Niš  496/2018
54.Jevremović-Milenović Nevena Opšta Bolnica, Kruševac   507/2018 
55.Stevanović Ivana  Institut Ergo-Eko, Niš  508/2018 

dobrodosli linija

Idi na vrh